Prywatne Centrum Terapii Uzależnień "Koninki", Poręba Wielka 480, 34-735 Niedźwiedź
+48 515 268 322 kontakt@michalswierczek.pl
"Chcę, potrafię i mogę pomóc tym osobom, które pragną zmienić swoje życie."

Opinie pacjentów

opinie pacjentów michał świerczek

"Michał jest świetnym terapeutą. Potrafi wyciągnąć człowieka z tak wielkiego dołu, w który wpada się przez zażywanie narkotyków i alkoholu. Dzięki profesjonalizmowi wyciąga to, co najgorsze z człowieka, oczyszcza umysł, ciało i duszę. Podczas terapii zajęcia z nim są interesujące i wnoszą dużo wiedzy i refleksji. Buntowałam się, wściekałam, krzyczałam i płakałam, ale wszystko to potrzebne mi było do przejrzenia na oczy. Zawsze mówi, ze wszyscy możemy wrócić do świata żywych i z podniesioną głową iść przez życie dalej, pokonując kolejne bariery. Warunkiem jest trzeźwość. Wówczas  wszystko układa się magicznie, świat staje się piękniejszy- zaczynamy uczestniczyć w życiu - pięknym świecie, życiu rodzinnym, wracamy do pracy zawodowej i rozwijamy się. Michale, dziękuję Ci za wiarę w samą siebie, ludzi i siłę wyższą.

Dziękuję za nowe Życie!"

Marzena L.

 

"Nikt nie wie jak skończy. Mnie wydawało się, że wiem wszystko i że to ja mam rację. Z biegiem czasu dzięki Tobie Michale zacząłem dostrzegać jak bardzo się myliłem. Ta choroba jest bezwzględna i zmienia myślenie. Czasem się zastanawiam, że tak bardzo się zmieniłem pijąc i drugi raz bardzo się zmieniłem dzięki terapii pod twoim okiem.

Niech to trwa – dzięki!"

Maciej A.

 

"Wszyscy mówili mi – idź do Michała z Rabki, on Ci pomoże. Wiedziałem, gdzie mam iść, ale zwlekałem. Znałem Michała i pomyślałem, że mam jeszcze czas. Ale przyszła obsesja picia i ćpania i wylądowałem w szpitalu. Byłem w ciężkim stanie. Postanowiłem, że tym razem nie będę tak głupi. Nie wiedziałem, że to nie głupota to picie, ale choroba. Gdy zrozumiałem, że nie jestem zły tylko chory łatwiej jest mi teraz żyć. Michał teraz  towarzyszy mi w życiu jako mój terapeuta. Cieszę się każdym dniem, rodziną i pracą."

Artur G.